sobota, 11 listopada 2017

Praca nad sklepem internetowym

Dzień dobry.... krajobraz za oknem zmienia się.
 Ktoregos dnia wstanę i będzie biało od śniegu.

Chciałam Wam powiedzieć, że po wielu godzinach myślenia, robienia analizy "za" i "przeciw" podjęłam decyzje o założeniu działalności gospodarczej a co za tym idzie swojego, własnego sklepu internetowego. ostatecznie przyłożył się do tej decyzji rachunek który dostałam z portalu Dawanda za miesięczne wystawienie u nich swoich rzeczy - gdzie nie sprzedałam w ciągu danego miesiąca ani jednego produktu - w wysokości 140 złotych. Jak dla mnie to jest bardzo wysoka cena. Dlatego stwierdziłam, że czas wziąć los w swoje ręce i zacząć działać.

Oczywiście, za swój sklep tez będę płaciła ale mniejsze pieniądze.

Moi sklepi jak i moja działalność maja nazwę: PRACOWNIA Sielska chata. Gdy będzie aktywny oczywiście podzielę się z wami linkiem z zaproszeniem do obejrzenia i oceny.

Wczoraj ponad 5 godzin pracowalam nad sklepem internetowym. Teraz też na chwilę usiadlam. Podpinam konto bankowe i regulamin. Trzymajcie prosze kciuki abym to wszystko ogarnela. Dobrej soboty. 

9 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia w założeniu i fajnej sprzedaży produktów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja koleżanka też była bardzo zawiedziona tym portalem, a teraz sprzedaje na własną rękę i jest bardzo zadowolona. Ja również trzymam kciuki i życzę powodzenia!!:):).

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia życzę i trzymam kciuki;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia . Mnie to przeraża ZUS. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia !!! Trzymam kciuki ,aby wszystko sie udalo !!! :)) Pozdrawiam Cie cieplutko :))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze. Negatywne również cenię.