wtorek, 8 grudnia 2015

Przedswiąteczne Jarmarki

Obiecywałam parę tygodni temu, że będę częściej pojawiać się na blogu. Niestety - a może i dobrze -  przedświąteczny czas i dla mnie jest pełen pracy. Zamówień mnóstwo. Wracają "starzy" klienci a także pojawiają się nowi. Bardzo Wam wszystkim dziękuje za wszystkie zamówienia i za to, że cierpliwie czekacie na swoje zamówienia. Dzięki Jarmarkom mogę poznać nowych ludzi, niejednokrotnie spotkać się z osobami które zaglądają na mojego bloga a także porozmawiać z tymi, którzy rokrocznie  wystawiają swoje rękodzieło. W tym roku byłam już trzeci raz na Jarmarku świątecznym na Rynku  w Cieszynie. Pogoda dopisała - to najważniejsze. Gorzej było z kupującymi ale nie można narzekać.  Byłam tez pierwszy raz w Cieszynie na dziedzińcu w Muzeum Café. Bardzo miła atmosfera, kameralne miejsce i na pewno jeszcze niebawem tam się pojawię.
Wrzucam parę zdjęć z tego właśnie miejsca.
  
Pozdrawiam. Dorota

11 komentarzy:

 1. Ależ piękności na tym jarmarku:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie. Ja w tym roku odpuściłam sobie jarmarki. Tylko muszę być na jednym w swoim mieście, trochę z obowiązku trochę dla koleżanek ze Stowarzyszenia. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne szyjątka.
  oLA sZ.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudeńka.Musiałabym przejechać całą Polskę, żeby tam być.Dzięki Tobie i Ig wielki skrzat Maileg na Święta będzie już u mnie, dzięki za namiary do Pani i Marzenki, która szyje takie cuda.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudeńska
  A ja na Wrocławski jarmark wybrać sie nie mogę... jejku zaraz zniknie!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniały jarmak,zawrotu głowy można dostać od tych cudnych wytworków.Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny spacer po jarmarku, jaka szkoda, że nie mam możliwości by uczestniczyć na żywo. Wszystko takie piękne, Twoje stoisko również.
  Pozdrawiam i życze powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Widzę że koniecznie trzeba skoczyć do Cieszyna ! Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 9. Widzę na blogach wasze relacje z jarmarków i tak bardzo zazdroszczę Wam,bo ja bardzo chciałabym uczestniczyc w takiej fajnej imprezie ale niestety w mojej okolicy nie ma takich fajnych imprez.

  OdpowiedzUsuń
 10. Prześliczne rzeczy...
  Bardzo lubię świąteczne jarmarki ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy można kupić przez internet wasze piękne ozdoby?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze. Negatywne również cenię.